Kamery Warszawa Raszyn

Potrzebujesz niezwodnych kamer do monitoringu? Jesteś we właściwym miejscu. X-Connect w swojej ofercie ma kamery monitoringu i telewizji przemysłowej CCTV najlepszych światowych producentów. U nas kupisz także wszystkie elementy systemów monitoringu i kontroli niezbędne do ich prawidłowego działania.

Instalacja kamer Warszawa Raszyn

Co więcej, X-Connect świadczy również usługi projektowania oraz instalacji systemów monitoringu i kontroli dostępu w firmach, halach, obiektach użyteczności publicznej, placach, domach prywatnych, posesjach i innych miejscach gdzie niezbędny jest skuteczny monitoring.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *