Kamery Warszawa Raszyn

Kamery Warszawa Raszyn

Nagrania z kamer przemysłowych mogą stanowić niezbity dowód w przypadku napadu lub kradzieży mienia z Twojej firmy. Dlatego ważne jest, aby kamery były sprawne, dobrej jakości a obraz wyraźny. Do tego dochodzi dobre zabezpieczenie nagrań, aby osoby postronne nie miały możliwości ingerencji w ustawienia. Wszystko to pomoże zorganizować ekipa X-Connect.

Instalacja kamer Warszawa Raszyn

Od lat zajmujemy się instalacją kamer monitoringu i telewizji przemysłowej oraz punktów kontroli dostępu, konfiguracją sprzętu nagrywającego oraz szkoleniem pracowników z zakresu jego obsługi. Dzięki naszej pomocy już nic co dzieje się na terenie firmy nie umknie Twojej uwadze. Miej stały wgląd do monitoringu z pozycji telefonu lub tabletu niezależnie od tego gdzie się znajdujesz.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *