Montaż monitoringu Raszyn i okolice – Uwaga fala włamań i kradzieży w Gminie Raszyn

Uwaga mieszkańcy gminy Raszyn! W związku z ogromną falą włamań oraz kradzieży w naszej okolicy, do domów oraz firm wprowadzamy usługę ekspresowego montażu zabezpieczeń. Oferujemy możliwość instalacji systemu monitoringu z wykorzystaniem markowego sprzętu firmy Hikvision. Urządzenia objęte są trzyletnią gwarancją. Oprócz montażu oraz konfiguracji systemu świadczymy również wsparcie serwisowe.

Instalacja monitoringu, kamer dla domów i firm

Od wielu lat zajmujemy się instalacją systemów kamer przemysłowych i CCTV, systemów alarmowych oraz kontroli dostępu. Wysokiej jakości monitoring zapewni dodatkową ochronę domu i firmy pełniąc nie tylko rolę odstraszającą potencjalnych złodziei, ale dostarczy również dowodów potrzebnych w schwytaniu i skazaniu sprawców, w przypadku gdyby doszło do kradzieży lub zniszczenia mienia.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

1 komentarz

  • Kamil

    Polecam sam posiadam kamery od nich naprawdę porządny sprzęt polecam kamerki 4mpx.

  • Napisz komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *