Kamery Hikvision

Chcesz widzieć i słyszeć wszystko co dzieje się w twojej firmie, magazynach lub na placu manewrowym? Chcesz mieć nagrania? A może chcesz wszystko widzieć bezpośrednio na swoim telefonie lub tablecie? Skontaktuj się z X-Connect, jesteśmy przedstawicielem lidera na rynku systemów monitoringu i kontroli dostępu. Pomożemy dobrać najbardziej optymalne rozwiązania do monitorowania pomieszczeń i otwartej przestrzeni oraz pomieszczeń specjalistycznych.

Wideodomofony i kontrola dostępu

W ofercie znajdziesz zarówno kamery z detekcją ruchu, kamery IP, kamery termowizyjne reagujące na zmiany temperatury oraz kamery z mikrofonami. Specjalizujemy się również w systemach kontroli wejść i dostępu w postaci bramek i zamków na kod, klucz lub identyfikator zbliżeniowy. Nasi specjaliści zajmą się także montażem i konfiguracją wideodomofonu.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol PlayStation Xbox i Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *