Kamery Hikvision sprzedaż, instalacja

Kamery firmy Hikvision cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki swojej wysokiej jakości pozwalają na poprawę bezpieczeństwa w domach, firmach, biurach magazynach, sklepach i innych miejscach. W połączeniu z wideodomofonem oraz systemem kontroli dostępu, stanowią kompleksowe rozwiązanie pozwalające na wpuszczanie do określonych pomieszczeń tylko osób uprawnionych.

Wideodomofony, kontrola dostępu

X-Connect zajmuje się sprzedażą oraz montażem systemów alarmowych i kontroli dostępu, systemów monitoringu z wykorzystaniem m.in. bogatej oferty kamer Hikvision. Dzięki temu jesteśmy wstanie dopasować rozwiązania do Państwa indywidualnych potrzeb. Współpaca z X-Connect zagwarantuje, że system będzie zainstalowany i skonfigurowany prawidłowo, dzięki czemu zwiększy się bezpieczeństwo osób oraz mienia na terenie objętym monitoringiem.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *