Designed by rawpixel.com / Freepik

Kamery Hikvision

Poszukujesz niezawodnych i sprawdzonych urządzeń monitoringu i kontroli dostępu? To wszystko znajdziesz w X-Connect. Od lat zajmujemy się dystrybucją i sprzedażą kamer do monitoringu i systemów telewizji przemysłowej. Świadczymy także usługi instalacji, modernizacji oraz napraw monitoringu w firmach, biurach, na placach, w budynkach użyteczności publicznej oraz specjalnego przeznaczenia.

Wideodomofony, kontrola dostępu

W X-Connect dobierzesz najlepsze rozwiązania z zakresu kontroli dostępu, takie jak wideodomofony, bramki kontrolne, karty zbliżeniowe, panele numeryczne i wiele innych. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *