Jak założyć stronę internetową?

Chcesz założyć stronę internetową, ale kompletnie nie wiesz od czego zacząć? A może potrzebujesz komputerów dla swoich pracowników, ale nie wiesz jakie modele wybrać. A może masz inne pytania związane z komputerami, siecią lub oprogramowaniem? Zapraszamy do kontaktu z X-Connect, chętnie pomożemy. Nasi specjaliści pomogą opracować kompletną ścieżkę z opisem krok, po kroku, co zrobić, aby umieścić firmową stronę w Internecie.

Pomoc w zakładaniu stron internetowych

Pomożemy dopasować konfigurację komputerów dla pracowników uwzględniając zakres ich obowiązków służbowych i aplikacji z jakich będą korzystać na co dzień. Zaprojektujemy oraz wykonamy system monitoringu i kontroli dostępu, sieć przewodową oraz bezprzewodową. Pomożemy także rozwiązać inne problemy związane z IT.

Doradztwo informatyczne

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *