Instalacje wideo do sal konferencyjnych Warszawa Raszyn

Jedną z podstawowych cech dobrej sali konferencyjnej lub wykładowej jest sprzęt. I nie chodzi tu tylko o jego jakość, ale także odpowiednie rozmieszczenie. Nawet najlepszej jakości głośniki nie spełnią swojej roli w przypadku, gdy będą zainstalowane w nieodpowiedni sposób. Dlatego warto skorzystać z usług X-Connect. Od wielu lat zajmujemy się wykonywaniem instalacji audio i wideo, zarówno na uczelniach, szkołach, biurach, hotelach czy salach kinowych.

Montaż sprzętu audio i wideo do aul i sal wykładowych

Nasi specjaliści służą pomocą w doborze sprzętu dostosowanego do charakteru pomieszczenia. Zajmiemy się także instalacją oraz konfiguracją systemu audio i wideo takich jak projektory, rzutniki, tablice interaktywne, telewizory, głośniki, mikrofony, kamery, panele sterujące oświetleniem, konsole sterowania.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *