Instalacje światłowodowe Warszawa Raszyn

Potrzebujesz szybkiego i niezawodnego łącza internetowego? Instalacja światłowodowa to rozwiązanie dla Ciebie. Światłowody to jedna z najnowocześniejszych technologii, która zapewnia stabilne i szybkie połączenia internetowe. X-Connect świadczy usługi instalacji światłowodów. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Montujemy światłowody w nowych budynkach oraz modernizujemy istniejące sieci.

Montaż światłowodów Warszawa Raszyn

Dzięki naszej usłudze otrzymasz możliwość podłączenia się do Internetu w sposób stabilny i niezawodny. Nasza ekipa dokładnie planuje instalacje i dostosowuje ją do Twoich indywidualnych potrzeb, aby zapewnić jak najlepszą jakość usług. Skontaktuj się z nami, a my zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy lub domu.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *