Instalacje światłowodowe Warszawa Raszyn

W dobie coraz szybszych usług internetowych konieczna stała zmiana tradycyjnych łączy miedzianych na łącza światłowodowe. Niezależnie od tego czy planujesz modernizację istniejącej sieci czy zbudowanie zupełnie nowej, skorzystaj z pomocy X-Connect. Od lat zajmujemy się instalacją sieci światłowodowych na ternie Warszawy, Raszyna i okolic. Nie boimy się także realizacji wyjazdowych.

Montaż światłowodów Warszawa Raszyn

Nasze usługi wykonujemy od A do Z pozostawiając po sobie czystość i porządek. Wykonujemy zarówno instalacje ziemne jak i wewnętrzne w budynkach, halach, blokach mieszkalnych, zakładach produkcyjnych, biurowcach i innych obiektach. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *