Instalacje światłowodowe Warszawa Raszyn

Instalacje światłowodowe Warszawa Raszyn

Świeci światłowodowe z powodzeniem wypierają tradycyjne linie miedziane. Ich główną zaletą jest przepustowość i możliwości przesyłania danych o wiele szybciej niż w przypadku tradycyjnych linii miedzianych. Co więcej, w przeciwieństwie do miedzi, szkło nie jest obiektem zainteresowania potencjalnych złodziei.

Montaż światłowodów Warszawa Raszyn

X-Connect zajmuje się instalacją sieci światłowodowych zarówno na zewnątrz budynków jak i wewnątrz. Świadczymy kompleksowe usługi projektowania i instalacji linii wraz z niezbędnymi podzespołami do jej prawidłowego funkcjonowania. Na naszym koncie mamy wiele realizacji zarówno dla deweloperów, inwestorów prywatnych, firm oraz klientów detalicznych.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *