Instalacje sprzętu wideo Warszawa Raszyn

Zapewne chociaż raz w życiu zdarzyło Ci się podłączyć telewizor czy głośniki i poczuć się zagubionym w gąszczu kabli. A co dopiero gdy do podłączenia jest zestaw kina domowego, głośników, monitorów, rzutnika, mikrofonów oraz konsola, która ma tym wszystkim sterować? W tej sytuacji najlepiej skorzystać z pomocy specjalistów z X-Connect, którzy od lat zajmują się profesjonalną instalacją sprzętu audio i wideo, na salach wykładowych, aulach, pokojach zebrań, salach multimedialnych oraz innych.

Montaż projektorów i rzutników Warszawa Raszyn

Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy w dziedzinie sprzętu multimedialnego, możemy pomóc nie tylko podłączyć, ale także skonfigurować a przede wszystkim dobrać najlepszy sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb. Oferujemy instalacją kina domowego, systemów multiroom, nagłośnienia dla sal konferencyjnych i kinowych.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *