Instalacje sprzętu audio Warszawa Raszyn

Dobre nagłośnienie oraz odpowiedniego rozstawienie do podstawa dobrej słyszalności na każdej z sal audiowizualnych, salach wykładowych, lokali rozrywkowych czy halach targowych. Specjaliści z X-Connect zajmą się instalacją okablowania oraz odpowiednim rozmieszczeniem sprzętu nagłaśniającego.

Instalacje sprzętu wideo Warszawa Raszyn

Wykonujemy instalacje sprzętu audio, wideo, mikrofonów, tablic multimedialnych, monitorów, tablic interaktywnych, rzutników, projektorów, konsol sterowania, komputerów i innych elementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania zestawu. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, omówimy szczegóły.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *