Instalacje sprzętu audio Warszawa Raszyn

Nawet najlepszy wykład czy prezentacja może okazać się klapą jeżeli prelegent nie będzie słyszany. Bardzo dużą rolę odrywa tu zarówno jakość samego sprzętu nagłośnieniowego, czylim mikrofonów, wzmacniaczy i głośników, jak i sposób ich rozmieszczenia i ustawienia parametrów. W tej sytuacji nie warto zdawać się na przypadek bo jest to prosta droga do porażki. Najlepiej skorzystać z usług profesjonalistów takich jak X-Connect.

Instalacje sprzętu wideo Warszawa Raszyn

Od lat zajmujemy się instalacją oraz konfiguracją sprzętu audio i wideo w salach wykładowych, konferencyjnych, ćwiczeniowych, prelekcyjnych czy salach spotkań. Nasza ekipa zajmie się nie tylko odpowiednim rozstawieniem sprzętu, ale także jego konfiguracją, tak aby wykorzystać jego moc i możliwości. Co więcej, w ramach usługi wykonamy również przeszkolenie pracownika z zakresu obsługi zainstalowanych urządzeń.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *