Instalacje sprzętu audio Warszawa Raszyn

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się spotkania on-line. Dzięki takim rozwiązaniom zespoły znajdujące się setki czy tysiące kilometrów od siebie mogą spotkać się na żywo bez konieczności podróżowania i ponoszenia dodatkowych kosztów z tym związanych. Jednak sala tego typu musi być odpowiednio wyposażona, kamery, ekrany, mikrofony oraz głośniki. Instalacją całego sprzętu zajmą się eksperci z X-Connect.

Instalacje sprzętu wideo Warszawa Raszyn

Od lat zajmujemy się instalacją sprzętu audio i wideo w salach multimedialnych, aulach wykładowych, salach zebrań oraz spotkań czy salach wykładowych i ćwiczeniowych. Zlecenia wykonujemy od początku do końca pozostawiając pomieszczenie czyste i przygotowane do wizyt gości. W ramach zlecenia zajmujemy się także konfiguracją urządzeń oraz szkoleniem pracowników obsługi. A w razie potrzeby zajmiemy się także naprawą systemu.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *