Instalacje do sal konferencyjnych Warszawa Raszyn

Nawet najbardziej udana prezentacja może okazać się porażką jeżeli zawiedzie nagłośnienie lub ekran. Dlatego ważne jest, aby sala konferencyjna była zarówno wyposażona w sprzęt dobrej jakości jak i aby ten sprzęt był dobrze zainstalowany i ustawiony. Dobrem systemów nagłośnieniowych oraz wizualnych a także ich prawidłową instalacją i konfiguracją zajmie się X-Connect.

Instalacje telewizorów i ekranów Warszawa Raszyn

Od wielu lat świadczymy usługi związane z instalacją systemów audio-video w salach konferencyjnych, pokojach spotkań, salach wykładowych, ćwiczeniowych, aulach, salach telewizyjnych i multimedialnych. Co więcej, świadczymy także usługi serwisowe oraz prowadzimy szkolenia dla pracowników zajmujących się obsługą sprzętu. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *