Obsługa informatyczna firm Warszawa Raszyn

Instalacje do sal konferencyjnych Warszawa Raszyn

Kto chociaż raz brał udział w wystąpieniu, prelekcji, wykładach czy spotkaniu na dużej sali, wie jak ważne jest dobre nagłośnienie a przede wszystkim jego wysoka jakość. W takich sytuacjach nie można zdawać się na przypadek bo ostateczny efekt będzie marny a Ty stracisz czas oraz pieniądze. Dlatego warto skorzystać z usług X-Connect. Zajmujemy się nie tylko profesjonalną instalacją sprzętu audio i wideo na salach konferencyjnych, wykładowych, prelekcyjnych, multimedialnych i innych, ale również służymy fachową radą oraz pomocą w dobrze odpowiedniego sprzętu.

Instalacje telewizorów i ekranów Warszawa Raszyn

Nasi specjaliści zajmą się kompleksową instalacją całego sprzętu niezbędnego do prawidłowego działania i obsługi salek konferencyjnych i innych tego typu. Pomożemy także w przeszkoleniu pracowników technicznych z obsługi sprzętu a w przypadku awarii świadczymy również usługi serwisowe.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *