Instalacje alarmowe montaż i naprawa Warszawa Raszyn

Instalacja kamer do monitoringu to obecnie niezbędne rozwiązanie dla każdego kto ceni sobie bezpieczeństwo swoje, bliskich, swojej firmy, pracowników i klientów. Wykorzystanie nowoczesnych kamer do monitoringu pozwala na uzyskanie obrazu wysokiej jakości oraz możliwość stałego podglądu na temat ruchu i działań na terenie objętym ich zasięgiem.

Instalacja kamer i monitoringu Warszawa Raszyn

Wybór odpowiedniego systemu monitorowania może być trudny, należy zwrócić uwagę nie tylko na jakość obrazu, liczbę kamer, dostępność funkcji takich jak nagrywanie, podgląd w czasie rzeczywistym czy możliwość integracji z innymi systemami. Dlatego, warto skorzystać z usług X-Connect. Pomożemy dobrać sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb oraz zajmiemy się jego instalacją i konfiguracją.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *