Instalacja telewizji przemysłowej CCTV Warszawa Raszyn

Dość często instalacja kamer w zakładzie produkcyjnym czy też firmie postrzegana jest przez pracowników jako forma inwigilacji lub kontroli. Stały monitoring to jedna z form ochrony i zwiększenie bezpieczeństwa. W wielu przypadkach już sama obecność kamer może zniechęcić potencjalnych złodziei i uchronić nas od strat. Nagrania z kamer mogą stać się także pomocne do przeanalizowana przyczyny wypadku lub innego nieszczęśliwego zdarzenia np. zaprószenia ognia.

Sprzedaż kamer Warszawa Raszyn

Ważne jest zatem, żeby kamery instalowane w firmie były wysokiej jakości oraz zostały umieszczone w odpowiednich miejscach. X-Connect pomoże dobrać najlepsze rozwiązania z zakresu monitoringu i kontroli dostępu oraz zajmie się instalacją i konfiguracją sprzętu.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *