Instalacja sieci światłowodowych Warszawa Raszyn

Świeci światłowodowe stały się synonimem szybkiego i niezawodnego dostępu do Internetu. Chyba nikt nie wyobraża sobie dzisiaj, aby nowo budowany blok czy osiedle od pierwszego wprowadzonego lokatora nie miało dostępu do światłowodu. Nie zwlekaj zatem i skorzystaj z usług X-Connect. Zajmujemy się montażem, naprawą oraz konserwacją sieci światłowodowych oraz tradycyjnych na kablach miedzianych.

Montaż sieci dla firm Warszawa Raszyn

Nasze usługi wykonujemy kompleksowo, począwszy od robót ziemnych aż po zagipsowanie ścian, w przypadku, gdyby była konieczność ich kucia. Nasi specjaliści zajmą się instalacją pełnego okablowania wraz z instalacją i konfiguracją urządzeń. Wykonujemy także projekty sieci lokalnych firmowych oraz prywatnych.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *