Instalacja sieci bezprzewodowych i mesh Warszawa Raszyn

Dobrze zaprojektowana i zainstalowana sieć bezprzewodowa w firmie znacznie zwiększa komfort pracy pracowników. Jest to także bardzo duże ułatwienie w przypadku konieczności przemeblowania czy wykonania zmiany przeznaczenia pomieszczeń. Odpada wtedy konieczność doprowadzania przewodów sieciowych do nowych stanowisk. Co więcej, pracownicy bez rozłączania się z siecią firmową mogą poruszać się ze swoim komputerem po firmie.

Instalacja i konfiguracja punktów dostępu Warszawa Raszyn

Oczywiście sieć firmowa musi być odpowiednio zabezpieczona oraz skonfigurowana, tak aby dostęp do niej mieli wyłącznie pracownicy firmy. Dlatego skorzystaj z pomocy X-Connect. Zajmiemy się instalacją sieci w Twojej firmie oraz jej konfiguracją, tak aby korzystanie z niej było nie tylko wygodne i przyjemne, ale przede wszystkim bezpieczne.

Sieci Wi-Fi dla firm

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *