Anteny satelitarne Warszawa Raszyn

Instalacja okablowania antenowego Warszawa Raszyn

Masz dosyć telewizji naziemnej i chcesz skorzystać z bogatych pakietów telewizji satelitarnej? X-Connect zajmie się dla Ciebie instalacją talerza wraz z poprowadzeniem okablowania oraz ustawieniem odpowiedniego kierunku czaszy anteny. Przeprowadzimy także konfigurację dekodera. Wykonujemy montaże anten satelitarnych na dachach, kominach, słupach, balkonach, elewacji.

Anteny satelitarne Warszawa Raszyn

W naszej ofercie znajdziesz także anteny satelitarne oraz oprzyrządowanie potrzebne do jej instalacji i podłączenia do dekodera. Zajmujemy się także naprawą urządzeń odbiorczych. Mówiąc krótko X-Connect to kompleksowa obsługa. Ty zlecasz, my działamy i przychodzisz na gotowe ciesząc się dostępem do światowego kina.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *