Instalacja monitoringu Warszawa Raszyn

Instalacja monitoringu Warszawa Raszyn

Monitoring to nie tylko kontrola, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Stały wgląd na to co dzieje się na terenie Twojej posesji lub firmy jest bardzo ważny. X-Connect świadczy usługi instalacji systemów monitoringu i kontroli dostępu. Zajmujemy się także konfiguracją systemów nagrywania oraz szkoleniami z obsługi tych urządzeń dla pracowników firmy.

Montaż monitoringu Warszawa Raszyn

Pomagamy w doborze kamer w zależności od potrzeb np. monitoring temperatury pomieszczeń, kamery na podczerwień, kamery z czujnikami ruchu, hałasu etc. Instalujemy i konfigurujemy także sprzęt, który pozwoli na podgląd z kamer na tablecie lub telefonie za pośrednictwem Internetu, z dowolnego miejsca na świecie. Od teraz, nawet podczas wakacji masz możliwość weryfikacji czy wszystko w firmie lub w domu jest w porządku.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *