Instalacja monitoringu i alarmów Warszawa Raszyn

Kiedy Ty smacznie śpisz lub odpoczywasz po ciężkim tygodniu, ktoś może czyhać na pieniądze w kasie i sprzęt jaki masz swojej firmie. Nie ryzykuj i zainwestuj w dobrej jakości monitoring i system alarmowy. X-Connect służy pomocą, zarówno w kwestiach dopasowania sprzętu, jego montażem oraz konfiguracją. Dzięki nam możesz mieć stały podgląd z kamer na swój tablet lub telefon.

Montaż kamer Warszawa Raszyn

Proces instalacji monitoringu i alarmu obejmuje zaplanowanie infrastruktury i wybranie miejsc gdzie mają zostać umieszczone poszczególne elementy systemu. Dobranie urządzeń takich jak czujniki ruchu, kamery, kamery termowizyjne, czujniki dymu, temperatury, punkty kontroli dostępu, elektromagnesy do drzwi, zasilanie, nagrywarki, centrala alarmowa, sygnalizator dźwiękowy.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *