Instalacja kamer Warszawa Raszyn

Zasady dobrego monitoringu mówią nie tylko o odpowiednim ulokowaniu kamer, ale także o ich dobrej jakości. Najlepszą jakość obrazu zapewnią kamery firmy Hikvision natomiast montaż i konfigurację zostaw specjalistom z X-Connect. Od lat zajmujemy się instalacją systemów monitoringu i kamer przemysłowych oraz systemów kontroli dostępu.

Montaż kamer Warszawa Raszyn

Pomożemy dobrać najlepszy zestaw kamer i urządzeń kontroli dla Twojej firmy. Dzięki temu będziesz mieć nie tylko wizję, ale również dźwięk oraz możliwość podglądu bezpośrednio ze swojego telefonu lub tabletu z każdego miejsca z dostępem do Internetu. Do systemu monitoringu można również dołączyć urządzenia kontrolujące ruch, zmiany temperatury, wilgotności etc. Potrzebujesz więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol PlayStation Xbox i Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *