Instalacja kamer Warszawa Raszyn

Jak zapewne Wiesz z mediów lokalnych oraz od znajomych czy ze zwykłych plotek, w Raszynie źle się dzieje. Coraz więcej mieszkań i firm jest bezczelnie okradanych przez przestępców. Jako rodowici mieszkańcy naszej pięknej miejscowości nie możemy patrzeć na to bezczynnie. Dlatego ogłaszamy mobilizację by wspólnie zadbać o bezpieczeństwo nasze i naszych Klientów. Skorzystaj z usług X-Connect już dziś i uzbrój swój dom oraz firmę w kamery do monitoringu i system alarmowy.

Montaż kamer Warszawa Raszyn

W naszej ofercie znajdziesz renomowany sprzęt firmy Vision i nie tylko. Ekipa X-Connect zajmie się instalacją całego oprzyrządowania niezbędnego do monitorowania posesji i firmy. Pomożemy także dobrać najlepsze rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Oprócz instalacji przeprowadzimy również konfigurację systemu np. umożliwiając podgląd z kamer na tablecie lub telefonie.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *