Instalacja kamer Warszawa Raszyn

Monitoring to dzisiaj nieodzowny element każdego przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego czy prowadzimy sklep, przedsiębiorstwo usługowe, biuro czy magazyn. Stały monitoring nie tylko zwiększa bezpieczeństwo mienia, ale również pracowników i w wielu przypadkach może być pomocny zarówno w rozstrzyganiu sporów jak i sprawach karnych np. w przypadku włamania lub dewastacji. Ważne jest zatem, aby kamery i sprzęt do monitoringu były wysokiej jakości i nagrywały obraz w dobrej rozdzielczości. Kolejna sprawa to instalacja takiego zestawu i odpowiednie rozmieszczenie urządzeń w firmie. Tym zajmie się X-Connect.

Serwis kamer i monitoringu Warszawa Raszyn

Od lat zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale także instalacją, modyfikacją oraz naprawą systemów kamer, monitoringu, kontroli dostępu i telewizji przemysłowej. Pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy tak aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa. Nasi specjaliści zajmą się instalacją wszystkich niezbędnych urządzeń oraz przeprowadzą szkolenie dla pracowników zajmujących się obsługą monitoringu. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *