Instalacja i konfiguracja ścianek wideo

Ścianki wideo to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na wyświetlanie treści wideo na dużych powierzchniach. Rozwiązania tego typu zyskały bardzo dużą popularność w centrach handlowych, lotniskach, hotelach, dużych firmach, hotelach oraz innych miejscach gdzie zachodzi potrzeba wyświetlania dużej liczby szybko zmieniających się danych np. centra nadzoru lub kontroli. Instalacja i konfiguracja ścianek wymagają specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia. Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów z X-Connect.

Montaż telewizorów reklamowych

W ramach usługi pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Zajmiemy się także instalacją oraz konfiguracją urządzeń. Dostępne są różne rodzaje ścianek wideo, takie jak ekrany LED, LCD czy plazmowe. Wszystko zależy od naszych potrzeb oraz budżetu.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *