Informatyk na godziny Warszawa Raszyn

Praca przy komputerze stała się nieodłącznym elementem pracy wielu firm. Oznacza to, że nawet mała awaria sprzętu lub aplikacji może spowodować zastój w pracy a tym samym przekładać się na realne koszty. Ważne jest zatem, aby awaria została szybko naprawiona. X-Connect świadczy usługi informatyczne na godziny dla firma na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Dzięki temu nie płacisz za zatrudnianie informatyka na etaty tylko za rzeczywisty czas pracy naszego specjalisty.

Serwis komputerowy dla firm Warszawa Raszyn

Oferujemy szeroki zakres usług informatycznych, w tym instalacja i konfigurację oprogramowania, naprawę uszkodzonych komputerów, rozwiązywanie problemów z siecią oraz zapewnienie bezpieczeństwa danych. Co więcej, oferujemy usługi naprawy komputerów bezpośrednio w firmie, co oznacza, że nasi specjaliści na miejscu zajmą się naprawą komputera, tak aby nie tracić czasu na przewożenie sprzętu.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *