PrzezMarcin / Digital signageStudio / 0 komentarze/y

Infokiosk – instalacja i konfiguracja

Niezależnie od tego czy prowadzisz sklep, hotel, salon czy restaurację szybkiej obsługi, infokiosk i ścianka wideo to doskonałe narzędzia do komunikacji i przekazywania informacji klientom. Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalistów z X-Connect, którzy pomogą Ci w pełnym wdrożeniu i wykorzystaniu możliwości tej technologii. Urządzania tego typu możesz wykorzystać nie tylko do wyświetlania reklam czy informacji na temat produktów, ale także, po połączeniu z terminalem płatniczym, do składania zamówień.

Instalacja ścianek wideo

Nasi specjaliści zajmą się montażem oraz konfiguracją urządzeń. W przypadku infokiosków będą to ustawienia dotyczące interfejsu użytkownika, dostępnych funkcji, a także wgranie niezbędnych aplikacji. Natomiast w przypadku ścianek wideo, specjaliści skonfigurują wyświetlane treści oraz dostosują parametry monitorów do indywidualnych potrzeb klienta.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *