Drukowanie elementów 3D na zamówienie

Druk 3D to niezwykle innowacyjna technologia, która pozwala na samodzielną produkcję trójwymiarowych elementów, z różnych materiałów takich jak plastik czy metal. W skrócie, proces drukowania polega na nanoszeniu kolejnych warstw materiału na stanowisko drukarskie, aż do uzyskania finalnego produktu. Druk 3D wykorzystywany jest w wielu branżach, od produkcji przemysłowej, przez projektową a także medyczną.

Drukowanie 3D

Jedną z największych zalet jest możliwość samodzielnego wydrukowania uszkodzonych elementów sprzętów domowych i specjalistycznych takich jak koła zębate, elementy plastikowe, zaślepki, elementy obudowy i wiele innych. W X-Connect możesz zamówić drukowanie potrzebnych elementów o maksymalnych wymiarach 25x25x25 cm. Cena oraz czas realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie w zależności od wielkości obiektu i stopnia skomplikowania. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *