Drukowanie 3D na zmówienia

Wraz z rozwojem technologii druku 3D coraz bardziej popularne staje się samodzielne tworzenie modeli do późniejszego druku. Jednak nie musisz od razu kupować drukarki skoro potrzebujesz tylko kilku prototypów lub małej serii detali. Dlatego warto skorzystać z usług X-Connect i zamówić wydrukowanie swoich modeli w 3D. Dzięki temu za ułamek kosztu zakupu urządzenia otrzymujesz gotowy produkt dostosowany do swoich potrzeb.

Wydruk detali 3D

Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich potrzebujących szybkiego uzyskania potrzebnych części lub niskonakładowych modeli. To przekłada się na ograniczenie wydatków i oszczędność czasu. W X-Connect wydrukujesz na zamówienie modele 3D o maksymalnych rozmiarach 25x25x25 cm.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *