Dostosowanie komputerów do zdalnych lekcji

Dostosowanie komputerów do zdalnych lekcji

Po raz kolejny nasze dzieci muszą pozostać w domach, a zajęcia lekcyjne będą prowadzone zdalnie. Uczestnictwo w takich zajęciach wymaga nie tylko odpowiedniego komputera, ale także oprogramowania. Jeżeli nie znasz się na tym to chętnie pomożemy. Świadczymy usługi modernizacji komputerów aby te umożliwiały branie udziału w zdalnych lekcjach, zarówno dla szkoły podstawowej, średniej jak i uczelni wyższych.

Modernizacja komputerów do szkoły zdalnej

X-Connect świadczy usługi modernizacji i rozbudowy komputerów stacjonarnych oraz laptopów. W ramach usługi wymieniamy stary i wolny dysk komputera na superszybki dysk SSD, który przyśpieszy nawet stary komputer. Do tego w miarę możliwości komputera zwiększamy ilość pamięci operacyjnej instalujemy nowy, czysty system operacyjny oraz zajmujemy się czyszczeniem komputera z kurzu i wymianą past termoprzewodzących i termopadów. Jeżeli zachodzi konieczność pomagamy dobrać odpowiednie słuchawki, mikrofon oraz kamerę internetową, która pozwoli na stuprocentowe uczestnictwo z zdanych zajęciach.

Serwis komputerowy X-Connect Warszawa – zakres usług

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *