Doradztwo informatyczne dla firm i klientów indywidualnych

Chcesz założyć prywatną lub firmową stronę internetową i nie wiesz od czego zacząć? A może chcesz wdrożyć w firmie nowe oprogramowanie lub potrzebujesz nowych komputerów. Samodzielne poszukiwanie informacji może wymagać poświęcenia wielu godzi na wdrażanie się w temat, a ewentualne błędy mogą Cię sporo kosztować. Dlatego skorzystaj z pomocy ekspertów z X-Connect. Doradzimy Ci, jak założyć stronę internetową, jak umieścić ją w Internecie. Pomożemy dobrać konfigurację komputerów do Twojej firmy lub do użytku domowego.

Pomoc informatyczna Warszawa Raszyn

X-Connect odpowie również na inne pytania z dziedziny IT i teletechniki takich jak sprzęt komputerowy, monitoring, kontrola dostępu, Digital Signage, sieci miedziane, sieci bezprzewodowe, sieci światłowodowe. A także instalacje audio, wideo, anteny satelitarne i wiele innych. Nie bój się pytać, bo wiedza w dzisiejszych czasach jest kluczem do sukcesu.

Wsparcie i Konsultacje IT

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *