2022.04.24 - Czyszczenie telefonów po zalaniu Warszawa Raszyn

Czyszczenie telefonów po zalaniu Warszawa Raszyn

Robi się coraz cieplej, a to oznacza, możliwość miłego spędzenia czasu nad wodą. Niestety woda i telefon to nie jest dobre połączenie. Chwila nieuwagi i nasz telefon za kilka tysięcy może wylądować na dnie jeziora. A gdyby tak się stało, to najważniejsze zachować zimną krew i wyłączyć urządzenie. Postarać się pozbyć resztek wody i pod żadnym pozorem nie ładować go ani nie uruchamiać ponownie. „Topielca” prosimy dostarczyć do X-Connect gdzie zajmiemy się jego reanimacją i przywrócimy do życia po zalaniu lub utopieniu.

Naprawy pogwarancyjne telefonów Warszawa Raszyn

U nas wykonasz także inne naprawy pogwarancyjne takie jak wymiana zbitek wyświetlacza, wymiana uszkodzonej obudowy, aparatu, wyrwanego gniazda słuchawkowego czy gniazda USB. Zajmujemy się także wymianą baterii, aktualizacją i reinstalacją oprogramowania Twojego telefonu. Naprawiamy telefony wielu popularnych marek w tym także Apple.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *