Czyszczenie tabletów po zalaniu Warszawa Raszyn

Czyszczenie tabletów po zalaniu Warszawa Raszyn

Zalany tablet to jeszcze nie koniec świata. Nalży pamiętać tylko o kilku zasadach, które stosuje się również do innych urządzeń elektronicznych – telefonów, komputerów, laptopów, konsol. Jeżeli dojdzie do zalania to natychmiast trzeba wyłączyć urządzenie i odłączyć je od zasilania. Jeżeli jest taka możliwość to odłączyć baterię. Następnie pozbyć wody i niezwłocznie skontaktować z serwisem X-Connect.

Naprawy pogwarancyjne tabletów Warszawa Raszyn

Pamiętaj, nawet po wyschnięciu pod żadnym pozorem nie staraj się włączyć ponownie zalanej elektroniki. W środku nadal mogą być resztki płynu lub korozja, która spowoduje zwarcie i wyrządzi dodatkowe szkoty. My zajmiemy się naprawą i przywrócimy sprzętowi życie, dzięki czemu nie będzie konieczności kupowania nowego za worek gotówki.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *