Czyszczenie tabletów po zalaniu Warszawa Raszyn

Czyszczenie tabletów po zalaniu Warszawa Raszyn

Zalanie cieczą to jedna z najbardziej niebezpiecznych sytuacji dla sprzętu elektronicznego. Wylanie i osuszenie urządzenia tylko z pozoru będzie wystarczająca. Woda kranowa czy mineralna, a zwłaszcza słodkie napoje i soki zawierają również substancje, które po wyschnięciu płynu osiadają i przyklejają się do elektroniki mogąc powodować korozję lub zwarcia.

Naprawy pogwarancyjne tabletów Warszawa Raszyn

Dlatego w przypadku zalania tabletu natychmiast go wyłącz i postaraj się delikatnie osuszyć urządzenie wylewając wodę i osuszając je ręcznikiem papierowym. Pod żadnym pozorem nie staraj się suszyć tabletu używając suszarki, światła słonecznego, grzejników i innych urządzeń cieplnych. Skontaktuje się z X-Connect, my zajmiemy się dokładnym osuszeniem oraz inspekcją całej elektroniki urządzenia. W ramach usługi wykonamy pełne, dokładne czyszczenie oraz w razie potrzeby przelutowanie i wymianę uszkodzonych elementów.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *