Czyszczenie laptopów po zalaniu Warszawa Raszyn

Specjaliści z X-Connect pomogą uratować Twojego laptopa po zalaniu. Wiemy, że wypadki przy pracy się zdarzają i przez nieuwagę lub działanie czynników zewnętrznych Twój laptop może zostać zalany kawą, herbatą lub innym napojem. Najważniejsze w tej sytuacji to jak najszybsze odłącznie laptopa od zasilacza, wyłączenie oraz pozbycia nadmiaru płynu. Następnie kontakt z naszym serwisem.  Nasz doświadczony zespół specjalistów przeprowadza skrupulatne czyszczenie i suszenie laptopów po zalaniu, zapewniając usunięcie wszelkich śladów wilgoci i ochronę przed korozją. Dzięki temu możemy przywrócić Twojemu laptopowi sprawność i funkcjonalność.

Wymiana części w laptopach Warszawa Raszyn

W X-Conect zajmujemy się również innymi problemami z działaniem laptopów, które mogą wymagać wymiany uszkodzonych elementów, takich jak gniazda zasilania, dyski, procesor, pamięć, karta graficzna, ekran lub klawiatura. Nasi specjaliści zajmą się także wymianą uszkodzonych zawiasów.

Wymiana zawiasów Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *