Czyszczenie laptopów i zmiana past Warszawa Raszyn

Czyszczenie laptopów i zmiana past Warszawa Raszyn

Jednym z głównych czynników niebezpiecznych dla laptopów i ogólnie elektroniki, zaraz obok upadku i zalania jest kurz. Nagromadzenie się kurzu na powierzchni płyty głównej i podzespołów oraz w elementach odpowiedzianych za chłodzenie takich jak radiatory czy wentylatory pogarsza możliwość odprowadzania ciepła a także może doprowadzić do zwarcia i pożaru.

Kolejna sprawa to spadek wydajności działania pasywnych elementów układu chodzenia takich jak pasty termoprzewodzące i termopady. Te z czasem ulegają utlenieniu oraz wysychają, przez co są w stanie przekazywać wystarczającej ilości ciepła z chipsetu, procesora do radiatora.

Dlatego należy wykonywać cykliczne przeglądy komputerów a zwłaszcza laptopów, które ze względu na swoje wymiary mają utrudnione odprowadzanie ciepła i znacznie łatwiej łapią kurz. Proces konserwacji i czyszczenia laptopa można przeprowadzić samodzielnie, jednak sugerujemy skorzystanie z pomocy specjalistów z X-Connect. Powierzając nam komputer masz pewność, że zostanie dokładnie wyczyszczony nawet z najmniejszych drobin kurzu a pasta termoprzewodząca i termopady jakie zostaną założone będą markowe i o odpowiedniej przewodności cieplnej.

Modernizacja laptopów Warszawa Raszyn

Co więcej, X-Connect świadczy również usługi modernizacji laptopów. Zajmujemy się wymianą dysków HDD na SSD, wymianą i instalacją dodatkowych kości RAM oraz innych modyfikacji usprawniających działanie laptopów. W celu ustalenia wszystkich szczegółów zadzwoń do nas +48 793-100-568 lub napisz serwis@x-connect.pl omówimy szczegóły.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *