Czyszczenie konsol do gier i zmiana past Warszawa Raszyn

Czyszczenie konsol do gier i zmiana past Warszawa Raszyn

Konsole w przeciwieństwie do komputerów stacjonarnych o wiele gorzej radzą sobie z odprowadzaniem ciepła jakie powstaje podczas rozgrywki. To powoduje, że w gorące dni nasza ukochana maszynka dosłownie gotuje się w środku, a nas może rozboleć głowa od szumu pracujących na najwyższych obrotach wentylatorów. Dlatego warto zadbać o odpowiednie chłodzenia konsoli.

Czyszczenie PlayStation, Xbox, Nintendo i zmiana past Warszawa Raszyn

X-Connect zajmuje się czyszczeniem konsol PlayStation, Xbox oraz Nintendo. W ramach usługi pozbędziemy się kurzu z wnętrza urządzenia, wymienimy pasty termoprzewodzące oraz termopady, a także zadbamy o prawidłową pracę wentylatorów. Dzięki temu Wasza konsola będzie dobrze przygotowana na wiosnę oraz bardzo gorące lato.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *