PrzezMarcin / Bez kategorii / 0 komentarze/y

Czyszczenie komputerów i zmiana past Warszawa Raszyn

Palisz papierosy lub papierosy elektroniczne podczas korzystania z komputera? Dym tytoniowy jest niezdrowy nie tylko dla ludzi i zwierząt, ale także dla sprzętu elektronicznego. Opary z e-papierosów również mogą okazać się zabójcze dla podzespołów komputera. Dym i para osadzają się w środku urządzenia pokrywając części lepką i tłustą mazią. Może to doprowadzić do uszkodzenia komputera. dlatego warto skorzystać z usługi czyszczenia jaką świadczy serwis X-Connect.

Chłodzenie wodne komputerów Warszawa Raszyn

Zajmiemy się wyczyszczeniem Twojego komputera z zanieczyszczeń i kurzu, wymienimy termopady oraz pasty termoprzewodzące. To znacznie wydłuży jego żywotność oraz poprawi parametry pracy. Świadczymy również usługi montażu, modernizacji, naprawy i konserwacji chłodzenia wodnego wykorzystującego rurki miękkie oraz sztywne. Nasi specjaliści pomogą dobrać najlepsze komponenty chłodzenia wodnego oraz zajmą się jego instalacją w Twoim komputerze.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *