Czyszczenie komputerów i zmiana past Warszawa Raszyn

Czyszczenie komputerów i zmiana past Warszawa Raszyn

Po chwilowym ataku zimy, w końcu nastała wiosna. Robi się coraz cieplej, zarówno nam jak i naszym komputerom. Warto w tej sytuacji zabrać się za wiosenne porządki i zadbać nie tylko o czystość mieszkania, ale także wnętrza komputera. Nagromadzony wewnątrz kurz blokuje możliwość sprawnego działania systemu chłodzenia spowalniając jego pracę i grożąc zwarciem. To z kolei może narazić nas na konieczność drogich napraw lub wymiany uszkodzonych elementów.

Chłodzenie wodne komputerów Warszawa Raszyn

Dlatego warto skorzystać z pomocy serwisu X-Connect, który zajmie się wyczyszczeniem komputera z kurzu oraz wymieni pastę termoprzewodzącą i termopady. A jeżeli Twój komputer wyposażony jest w chłodzenie wodne zajmiemy się wymianą chłodziwa oraz wyczyścimy cały układ. Dzięki temu komputer będzie gotowy na gorące dni i pracę pod pełnym obciążeniem.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *