Czyszczenie i naprawa komputerów Warszawa Raszyn

Niezależnie od tego gdzie korzystasz z komputera wcześniej czy później jego wnętrze pokryje warstwa kurzu z powietrza. Zanieczyszczenia tego typu mogą zatykać kanały wentylacyjne oraz elementy elektroniki przez co odprowadzanie ciepła jest utrudnione. Przegrzewanie się komputera może powodować jego nieprawidłowe działanie prze co będzie się restartował, a w skrajnych przypadkach może spowodować jego awarię.

Wymiana płynu chłodniczego w komputerach Warszawa Raszyn

Dlatego warto skorzystać z pomocy serwisu X-Connect. Zajmiemy się wyczyszczeniem wnętrza Twojego komputera z warstw zalegającego kurzu, wymienimy również pasty termoprzewodzące i termopady. A jeżeli korzystasz z chłodzenia wodnego zajmiemy się także czyszczeniem układu oraz wymianą płynu chłodzącego. Zadbaj o sprawność swojego komputera i działaj zanim wystąpi awaria.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *