Czyszczenie chłodzenia i wymiana past Raszyn Warszawa

Grzeje Ci się laptop? A może wyłącza się i jest bardzo gorący. Większość osób nie zdaje sobie sprawy, że przynajmniej raz na rok, powinno się zakonserwować i wyczyścić chłodzenie w swoim laptopie. W przypadku komputerów stacjonarnych wymiany te powinny odbywać się minimum raz na 2 lata. Nie dbając o układ chłodzenia w swoim komputerze doprowadzisz do trwałego uszkodzenia elementów płyty głównej, które w naprawie są bardzo kosztowne i często niedostępne.

Czyszczenie chłodzenia i wymiana past termoprzewodzących Raszyn Warszawa

Specjalizujemy się w usługach serwisowych urządzeń elektronicznych. Oferujemy kompleksową usługę czyszczenia układu chłodzenia i wymiany past termoprzewodzących. Na specjalne życzenie wymieniamy również termopady. Pracujemy tylko na markowych pastach i dajemy gwarancję na nasze usługi. Zabieg wymiany jest dosyć skomplikowany i nie zalecamy wykonywać go na własną rękę.

Jeśli masz problemy ze swoim laptopem lub komputerem stacjonarnym. Serwis X-Connect naprawi Twój komputer  szybko, sprawnie i co najważniejsze tanio! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *