Modernizacja komputerów Warszawa Raszyn

Customowe chłodzenie Warszawa Raszyn

Coraz większymi krokami zbliża się do nas lato i upały. Dlatego już teraz warto zadbać o odpowiednie chłodzenie swojego komputera, aby nie musiał się pocić wykonując miliony obliczeń na sekundę. W X-Connect zajmujemy się również tematyką chłodzenia komputerów, co obejmuje zarówno „wiosenne porządki” polegające na dokładnym wyczyszczeniu komputera z zalegającego kurzu, wymianie past termoprzewodzących i termopadów jak również wymianie typu chłodzenia z klasycznego na wodne. Co więcej zajmujemy się także realizacją customowego chłodzenia zarówno na rurkach miękkich jak i twardych.

Chłodzenie wodne komputerów Warszawa Raszyn

W X-Connect przeprowadzisz także proces czyszczenia custom loopa wraz z wymianą past oraz wymianą płynu chłodniczego. Zatem nie czekaj i umów się już dzisiaj.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *