Customowe chłodzenie Warszawa Raszyn - 1

Customowe chłodzenie Warszawa Raszyn

Chcesz mieć komputer, który wyróżnia się na tle innych maszyn? A może potrzebujesz dedykowanych rozwiązań lub fabryczne chłodzenie nie radzi sobie z odprowadzaniem nadmiaru ciepła? Skorzystaj z usług X-Connect i stwórz chłodzenie dopasowane do potrzeb Twojej maszyny. Zajmujemy się projektowaniem tzw. custom loopów na rurkach giętkich oraz sztywnych. Do budowy chłodzenia wykorzystujemy markowe i sprawdzone elementy.

Chłodzenie wodne komputerów Warszawa Raszyn

U nas wykonasz także przegląd chłodzenia wraz z czyszczeniem przewodów i wymianą czynnika chłodzącego. Zajmujemy się także skalpowaniem procesorów, wymianą past termoprzewodzących oraz termopadów. W X-Connect podkręcimy także i ustabilizujemy pracę procesora i pamięci RAM.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *