Skalpowanie procesorów

Chłodzenie wodne komputerów Warszawa Raszyn

Stało się! Oficjalnie zawitała do nas wiosna. A to oznacza, coraz dłuższe i coraz cieplejsze dni. O ile dla ludzi jest to dobra informacją, to już dla naszych komputerów niekoniecznie. Warto zatem zrobić wiosenne porządki i zadbać o sprawność chłodzenia komputera. Serwis X-Connect zajmuje się nie tylko czyszczeniem komputerów z kurzu, wymianą past oraz termopadów, ale również zaopiekuje się chłodzeniem wodnym i skalpowaniem procesorów.

Skalpowanie procesorów

U nas wymienisz płyn chłodzący w chłodzeniu typu AIO, custom loopach na rurkach sztywnych oraz giętkich. A może potrzebujesz dedykowanego chłodzenia wodnego? Z chęcią się tym zajmiemy dla Ciebie. Przeprowadzamy również skalpowanie procesorów.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *