Chłodzenie wodne komputerów Warszawa Raszyn

Montaż chłodzenia wodnego w komputerze to proces dość skomplikowany, który wymaga nie tylko wiedzy, ale także umiejętności. Błędnie wykonany może spowodować zalanie komputera cieczą chłodzącą a tym samym jego poważne uszkodzenie. Jednocześnie dobrze zaprojektowane i zainstalowane chłodzenie wodne jest znacznie bardziej wydajne niż standardowe chłodzenie powietrzne. Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów z X-Connect.

Składanie komputerów Warszawa Raszyn

Chętnie zajmiemy się nie tylko instalacją chłodzenia wodnego, ale także pomożemy dobrać odpowiednie komponenty i płyn chłodzący. Co więcej, jeżeli potrzebujesz złożyć komputer, to również zajmiemy się tym dla Ciebie. Korzystając w pomocy X-Connect masz pewność, że komputer oraz chłodzenie zostaną złożone w sposób profesjonalny gwarantujący bezproblemową pracę komputera przez długi czas.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *