Budowa responsywnych stron internetowych

Współczesna strona internetowa musi być responsywna to znaczy jej zawartość musi wyświetlać się idealnie zarówno na telefonach, tabletach jak i komputerach na ekranach o różnych wymiarach i rozdzielczościach. A jest to tylko jeden z ważnych wymogów. Kolejne to czytelność oraz prawidłowa budowa, która zapewni jej wysoki wynik w wyszukiwarce Google.

Strony internetowe

X-Connect zajmuje się tworzeniem stron internetowych, blogów, galerii, sklepów internetowych oraz innych aplikacji webowych, zgodnych z dzisiejszymi standardami. A jeżeli masz już stronę, to przebudujemy ją tak żeby była zgodna z nimi zgodna. Do każdego naszego zlecenia podchodzimy indywidualnie dopasowując projekt do Twoich potrzeb.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *